Premium/7 seter/360 R.kam/Matrix Lys/Adaptiv Cruice/
Eller ring oss på 66 92 67 00
Hongqi E-HS9 Premium – 7-seter elbil med luksus og kraft i særklasse
Drømmer du om en elbil som skiller seg ut – både i design, komfort og kjøreglede? Da er dette bilen for deg. Vi selger nå vår imponerende Hongqi E-HS9 Premium 2022-modell, en sjelden perle med 7 seter, kjørt kun litt over 52.000 km, og klar for nye eventyr.
Dette er ikke en hvilken som helst elbil. Her får du ekte SUV-følelse, med et majestetisk ytre, rikelig plass og en eksklusiv finish som vanligvis bare finnes i langt dyrere biler. Premium-utgaven gir deg det beste av det beste – både når det gjelder teknologi, komfort og sikkerhet. Dette er bilen som får folk til å snu seg på gaten.
Interiøret er som hentet fra en luksus lounge, med separate kapteinstoler i midtre rad, og en romslig tredje rad som gir plass til hele familien – eller gjestene. Alt pakket inn i en stille, elektrisk kjøreopplevelse med solid rekkevidde og kraftig firehjulstrekk.
HØYDEPUNKTER:
12 høyttalere
Glacier White
360 kamera
Aut. klimaanlegg fire-sone
7-seter
Seter i Alcantara+PVC
Ambient Lightning
Avansert 4WD
Batteripakke 99kWt
Dobbelt isolert side glass
Kontrollpanel for klima 2.rad
Nøkkel løs
Filskiftassistent
Lampe i C-stolpe
Matrix Intelligent LED lys
Navigasjonssystem
Oppvarmbart baksete
Panorama soltak
Automatisk parkeringsassistent
Super Adaptiv cruise Control
Soft close lukkingssystem
Strømuttak via ladepistol
Trådløslading (telefon) foran
TILSTAND
Alle våre biler leveres med;
- Komplett servicehistorikk
- Omregistreringsavgift
- EU-godkjent (PKK)
- Inn- og utvendig vask samt polering
- Km-garanti
- DAB
FINANSIERING
I samarbeid med Nordea, vi kunne skreddersy en finansieringsløsning som passer akkurat deg. Fra kr. 0,- kontant og opptil 10 års nedbetaling.
INNBYTTE
Om du ønsker at vi skal ta din bil i innbytte så gir vi gjerne et anslag på pris/mellomlegg. Vi tar også innbytte i dyrere biler.
FORSIKRING
Motorforum kan tilby meget gode priser og vilkår hos Gjensidige, Enter og IF. Motor og girkasseforsikring, utvidet leiebildekning, ruteskift uten egenandel, toltalskadedekning m.m.
For å oppleve bilen anbefaler vi en prøvetur. Ta kontakt med en av våre selgere for avtale.
Ozan Qassab Tlf. 99887798 -
Espen Lysø Tlf. 90561096 -
Motor Forum AS Lillestrøm er din Mitsubishi, Renault og Dacia forhandler på Romerike. Vi er et komplett bilanlegg som har mekanisk verksted, samt et topp moderne skade/lakk verksted.
Vi er lokalisert ved E6 rett ved Olavsgård hotell, her er det også gode bussmuligheter.
Når du kjøper bil av oss henter vi deg enkelt på Gardermoen eller ved Flytoget.
Vi kan hjelpe deg gjennom hele søkeprosessen på en enkel måte. Ved å velge finansiering via våre samarbeidspartnere kan vi tilby veldig gode betingelser, og kan ordne billån på dagen.
Motor Forum Lillestrøm tar forbehold om feil- /skrivefeil i alle sine annonser. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger kan fåes direkte fra selgere.
Ta gjerne kontakt med oss for mer informasjon, en hyggelig bil prat og et godt tilbud!
Våre Åpningstider:
Man-Fre: 08:00-17:00
Lør: 10:00-14:00