Exclusive+/TOPPUTSTYRT/LAV KM/VI TAR INNBYTTE
Eller ring oss på 66 77 59 20
Opplev en helt ny klasse av elektrisk luksus med Hongqi E-HS9 Exclusive+ – flaggskipmodellen fra det kinesiske premiummerket som kombinerer imponerende ytelse, eksepsjonell komfort og futuristisk teknologi. Dette er ikke bare en SUV – det er en elektrisk palass på hjul.
Exclusive+-modellen er topputgaven i modellserien og kommer med alt utstyr du kan ønske deg – og litt til. Her får du en bil som virkelig skiller seg ut, både i form, størrelse og kjørefølelse.
Høydepunkter i utstyrsnivå – Exclusive+:
120 kWh batteripakke – gir solid rekkevidde og lang levetid
? Firehjulsdrift (AWD) og hele 551 hk
? 6 seter med elektrisk justering, massasje og ventilasjon
Panoramatak i full lengde
Premium 16-høyttalers lydsystem
3 separate skjermer foran – infotainment, instrumentpanel og passasjerskjerm
360 kamera med 3D-visning og automatisk parkeringsassistent
? Avansert adaptiv cruisekontroll med filholder og aktiv sikkerhet
Soft-close dører og massasje i stolene foran
Nøkkelfri adgang
Appstyring for klima, lading og lås
Lading:
AC-lading: Opptil 11 kW (3-fas)
DC hurtiglading: Opptil 140 kW – 10–80 % på ca. 35 min
Ladekabler og Type 2 følger med
Hengerfeste kan monteres
Hvorfor velge Hongqi E-HS9 Exclusive+:
Et unikt alternativ til Mercedes EQS SUV, BMW iX og Tesla Model X
Enestående komfort og plass for hele familien eller som firmabil
Imponerende byggekvalitet og finish med ekte luksusfølelse
Kjøreglede kombinert med høy sikkerhet og fullspekket teknologi
Bilen er pent behandlet, kjøpt ny i Norge og leveres med resterende nybilgaranti (5 år / 100.000 km) samt batterigaranti (8 år / 160.000 km).
Ta kontakt i dag for visning eller prøvekjøring!
Dette er en bil du virkelig må oppleve – komfort, kraft og design i perfekt balanse.
Velkommen til Motor Forum Asker & Bærum
Åpningstider
Mandag – Fredag: 08:00 – 1630
Lørdag: 10:00 – 14:00
Sommertider ut uke 33 (Mandag - Fredag 09:00–16:00 | Lørdag 10:00–14:00)
Innbytte gjort enkelt og trygt
Vi tar bilen din i innbytte – uten stress med annonsering, reklamasjon eller omregistrering. Har du restlån, hjelper vi med innløsning. Send oss reg.nr., km-stand, utstyr og bilder for rask vurdering.
Finansiering og forsikring
Gunstige lån fra Santander – fra 0 kr i egenkapital. Vi tilbyr også bilforsikring til gode priser
Alt du trenger – på ett sted
Verksted og delelager
Dekkhotell
Montering av tilhengerfeste
Hjemmelader til elbil
Skibokser og annet tilbehør
Levering over hele landet
Uansett hvor du bor, kan vi levere bilen hjem til deg. Takket være våre profesjonelle samarbeidspartnere kan vi tilby trygge og rimelige transportløsninger over hele landet.
Rask registrering
Vi er autorisert Autoreg-forhandler, godkjent av Statens Vegvesen. Det betyr at vi kan registrere bilen din på dagen – enkelt og effektivt.
Viktig informasjon
2G nettet avvikles fra 2025. Dette kan påvirke eldre biler med 2G-modem. Oppdatering eller abonnement på app løsninger tilknyttet bilen kan være nødvendig for å opprettholde enkelte tjenester og funksjoner - eventuelle kostnader til dette må dekkes av eier.
Om Motor Forum Asker & Bærum
Motor Forum Asker & Bærum er din lokale bilforhandler med fokus på kvalitet, service og trygghet. Vi tilbyr et bredt utvalg av nye og brukte biler fra anerkjente merker som Mitsubishi, Hongqi, Renault, Changan, Voyah og Dongfeng, og har et komplett bilhus med salg, verksted, delelager og tilleggsutstyr samlet på ett sted. Hos oss møter du engasjerte medarbeidere med høy fagkompetanse – klare til å hjelpe deg med å finne bilen som passer dine behov.
Se mer på vår hjemmeside www.motorforum.no/asker