Kontakt Motor Forum Jessheim

Vi er her for å hjelpe deg!

Kontakt oss Timebooking på verksted Åpningstider Våre ansatte Adresse og kart

Hos oss får du hjelp til å finne den bilen som passer best for deg

Kontakt oss

Tlf: 69 01 37 90


Se over markerte felter i skjema for manglende eller ugyldig data

Vi kontakter deg så raskt som mulig etter vi har mottatt henvendelsen.

Vet du hva du vil prøvekjøre?

Når passer det best?

F.eks. torsdag kl. 14.

Din kontaktinformasjon

Se over markerte felter i skjema for manglende eller ugyldig data

Vi kontakter deg så raskt som mulig etter vi har mottatt henvendelsen for å avtale nøyaktig tidspunkt.

Se over markerte felter i skjema for manglende eller ugyldig data

Vi kontakter deg så raskt som mulig etter vi har mottatt henvendelsen for å avtale nøyaktig tidspunkt.

Se over markerte felter i skjema for manglende eller ugyldig data
Se over markerte felter i skjema for manglende eller ugyldig data

Åpningstider

Nyhet! Bestill verkstedtime på nett for Mitsubishi eller Renault.

Våre ansatte

Bilde av Gunilla Wodell

Gunilla Wodell

Salgskonsulent

+47 47477237 Gunilla.Wodell@motorforum.no
Bilde av Julyana Chen

Julyana Chen

Salgskonsulent

+47 41282893 Julyana.Chen@motorforum.no
Bilde av Mohammed Stensrud

Mohammed Stensrud

Teknisk leder

+47 69013790 Mohammed.Stensrud@motorforum.no
Bilde av Arne Roger Skjellerud

Arne Roger Skjellerud

Fagtekniker

+47 69013790 Arne.Roger.Skjellerud@motorforum.no
Bilde av Nina Fløgstad Solberg

Nina Fløgstad Solberg

Kunderådgiver

+47 69013790 Nina.Solberg@motorforum.no
Bilde av Jan Arne Sundby

Jan Arne Sundby

Ettermarkedssjef

+47 69013790 Jan.Arne.Sundby@motorforum.no
Bilde av Muktar Abdullahi Hassan

Muktar Abdullahi Hassan

Lærling - Mekanisk

+47 92986774 Muktar.Abdullahi.Hassan@motorforum.no

Adresse og kart

Motor Forum Jessheim
Energivegen 9, 2050 JESSHEIM