Kontakt Motor Forum Ålesund

Vi er her for å hjelpe deg!

Kontakt oss Timebooking på verksted Åpningstider Våre ansatte Adresse og kart

Hos oss får du hjelp til å finne den bilen som passer best for deg

Kontakt oss

Tlf: 70 14 00 00


Se over markerte felter i skjema for manglende eller ugyldig data

Vi kontakter deg så raskt som mulig etter vi har mottatt henvendelsen.

Vet du hva du vil prøvekjøre?

Når passer det best?

F.eks. torsdag kl. 14.

Din kontaktinformasjon

Se over markerte felter i skjema for manglende eller ugyldig data

Vi kontakter deg så raskt som mulig etter vi har mottatt henvendelsen for å avtale nøyaktig tidspunkt.

Se over markerte felter i skjema for manglende eller ugyldig data

Vi kontakter deg så raskt som mulig etter vi har mottatt henvendelsen for å avtale nøyaktig tidspunkt.

Se over markerte felter i skjema for manglende eller ugyldig data
Se over markerte felter i skjema for manglende eller ugyldig data

Åpningstider

Nyhet! Bestill verkstedtime på nett for Mitsubishi eller Renault.

Våre ansatte

Bilde av Oscar Rørhuus

Oscar Rørhuus

Daglig Leder

+47 70140000 Oscar.Rorhuus@motorforum.no
Bilde av Synnøve Helgesen Gulbrandsen

Synnøve Helgesen Gulbrandsen

Salgs- og markedssjef

+47 70140000 Synnove.Gulbrandsen@motorforum.no
Bilde av Bjørn Kåre Vågnes

Bjørn Kåre Vågnes

Bilselger

+47 99359251 Bjorn.Vagnes@motorforum.no
Bilde av Sandra Maylen Dybvik

Sandra Maylen Dybvik

Bilselger

+47 41577961 Sandra.Dybvik@motorforum.no
Bilde av Andreas Hageselle

Andreas Hageselle

Bilselger

Andreas.Hageselle@motorforum.no
Bilde av Marthe Langeland

Marthe Langeland

Kunderådgiver verksted

Verksted.alesund@motorforum.no
Bilde av Stein Albert Roald

Stein Albert Roald

Kunderådgiver verksted

Verksted.alesund@motorforum.no
Bilde av Alf Harald Røyseth

Alf Harald Røyseth

Delelager

delelager.alesund@motorforum.no
Bilde av Michael Arvidsen

Michael Arvidsen

Delelager

delelager.alesund@motorforum.no
Bilde av Isak Emblemsvåg

Isak Emblemsvåg

Lærling - Mekanisk

+47 46807646 Isak.Emblemsvag@motorforum.no
Bilde av Kristian Bakko

Kristian Bakko

Lærling - Mekanisk

+47 41469330 Kristian.Bakko@motorforum.no
Bilde av Kent-Erik Karlsbakk

Kent-Erik Karlsbakk

Mekaniker

Kent-Erik.Karlsbakk@motorforum.no
Bilde av Ole-Andre Igesund

Ole-Andre Igesund

Ettermarkedssjef

+47 70140000 Ole-Andre.Igesund@motorforum.no
Bilde av Jarle Grønningsæter

Jarle Grønningsæter

Mekaniker

+47 70140000 Jarle.Gronningsaeter@motorforum.no
Bilde av Christine Rørhuus

Christine Rørhuus

Økonomisjef

+47 70140000 Christine.Rorhuus@motorforum.no
Bilde av Berna Vedlog

Berna Vedlog

Salgssekretær

+47 70140000 Berna.Vedlog@motorforum.no

Adresse og kart

Motor Forum Ålesund
Brusdalsvegen 206, 6022 ÅLESUND