Kontakt Motor Forum Oslo

Vi er her for å hjelpe deg!

Kontakt oss Timebooking på verksted Åpningstider Våre ansatte Adresse og kart

Når du skal velge bil er det viktig at du får en god opplevelse

Christian

Jeg hjelper deg å vurdere om Hybrid dekker dine behov

Tage

Vi er på plass slik at du får bilen din raskt tilbake.

Verkstedet

Jeg hjelper deg gjerne slik at det å eie bilen blir best mulig

Henning

Kontakt oss

Tlf: 23 05 36 00

Skadeverksted: 22 80 35 00


Se over markerte felter i skjema for manglende eller ugyldig data

Vi kontakter deg så raskt som mulig etter vi har mottatt henvendelsen.

Vet du hva du vil prøvekjøre?

Når passer det best?

F.eks. torsdag kl. 14.

Din kontaktinformasjon

Se over markerte felter i skjema for manglende eller ugyldig data

Vi kontakter deg så raskt som mulig etter vi har mottatt henvendelsen for å avtale nøyaktig tidspunkt.

Se over markerte felter i skjema for manglende eller ugyldig data

Vi kontakter deg så raskt som mulig etter vi har mottatt henvendelsen for å avtale nøyaktig tidspunkt.

Se over markerte felter i skjema for manglende eller ugyldig data
Se over markerte felter i skjema for manglende eller ugyldig data

Åpningstider

Nyhet! Bestill verkstedtime på nett for Mitsubishi eller Renault.

Våre ansatte

Bilde av Kai Erik Thune

Kai Erik Thune

Daglig Leder

+47 91616603 Kai.Erik.Thune@motorforum.no
Bilde av Christian Hyldetoft Haugen

Christian Hyldetoft Haugen

Salgssjef Nye og Brukte biler

+47 48052227 Christian.Hyldetoft.Haugen@motorforum.no
Bilde av Alexander Bjerknes

Alexander Bjerknes

Salgskonsulent Xpeng

+47 92085365 Alexander.Bjerknes@motorforum.no
Bilde av Ali Raza

Ali Raza

Salgskonsulent Nybil

+47 48043393 Ali.Raza@motorforum.no
Bilde av Tage Buen

Tage Buen

Salgskonsulent Nybil

+47 90518343 Tage.Buen@motorforum.no
Bilde av Rune Nilsen

Rune Nilsen

Salgskonsulent Bruktbil

+47 45501577 Rune.Nilsen@motorforum.no

Adresse og kart

Motor Forum Oslo
Østre Aker vei 62, 0581 OSLO
Skadeverksted (Motor Forum Skade AS)
Hans Møller Gasmanns vei 3, 0598 Oslo