Kontakt Motor Forum Hamar

Vi er her for å hjelpe deg!

Kontakt oss Timebooking på verksted Åpningstider Våre ansatte Adresse og kart

Hos oss får du hjelp til å finne den bilen som passer best for deg

Kontakt oss

Tlf: 62 59 89 50


Se over markerte felter i skjema for manglende eller ugyldig data

Vi kontakter deg så raskt som mulig etter vi har mottatt henvendelsen.

Vet du hva du vil prøvekjøre?

Når passer det best?

F.eks. torsdag kl. 14.

Din kontaktinformasjon

Se over markerte felter i skjema for manglende eller ugyldig data

Vi kontakter deg så raskt som mulig etter vi har mottatt henvendelsen for å avtale nøyaktig tidspunkt.

Se over markerte felter i skjema for manglende eller ugyldig data

Vi kontakter deg så raskt som mulig etter vi har mottatt henvendelsen for å avtale nøyaktig tidspunkt.

Se over markerte felter i skjema for manglende eller ugyldig data
Se over markerte felter i skjema for manglende eller ugyldig data

Åpningstider

Nyhet! Bestill verkstedtime på nett for Mitsubishi eller Renault.

Våre ansatte

Bilde av Erik Thomassen

Erik Thomassen

Daglig Leder

+47 93043448 Erik.Thomassen@motorforum.no
Bilde av Stig Henning Jansen

Stig Henning Jansen

Selger

+47 41724312 Stig.Jansen@motorforum.no
Bilde av Stephan Aamodt

Stephan Aamodt

Ettermarkedssjef

+47 62598950 Stephan.Aamodt@motorforum.no
Bilde av Frank Schulstad

Frank Schulstad

Kundemottaker/teknisk

+47 62598950 Frank.Schulstad@motorforum.no
Bilde av Bjørnar Stenberg

Bjørnar Stenberg

Kundemottaker

+47 62598950 Bjornar.Stenberg@motorforum.no
Bilde av Shivan Ali

Shivan Ali

Klargjører

Shivan.Ali@motorforum.no
Bilde av Leif Magnus Bjørge

Leif Magnus Bjørge

Mekaniker

Leif.Magnus.Bjorge@motorforum.no
Bilde av Ruben Garcia Bjertnes

Ruben Garcia Bjertnes

Lærling

Ruben.Garcia.Bjertnes@motorforum.no
Bilde av Eirik Nordsjø Skaugen

Eirik Nordsjø Skaugen

Mekaniker

Eirik.Nordsjo.Skaugen@motorforum.no
Bilde av Adrian Dillerud

Adrian Dillerud

Mekaniker

Adrian.Dillerud@motorforum.no
Bilde av Rune Bekkevold

Rune Bekkevold

Mekaniker

Rune.Bekkevold@motorforum.no
Bilde av Lars Holm

Lars Holm

Karosseri

Lars.Holm@motorforum.no
Bilde av Jan Tore Karlsmoen

Jan Tore Karlsmoen

Mekaniker

Jan.Tore.Karlsmoen@motorforum.no
Bilde av Line Gihlemoen

Line Gihlemoen

Garantiansvarlig

+47 62598950 Line.Gihlemoen@motorforum.no

Adresse og kart

Motor Forum Hamar
Vangsvegen 91, 2317 HAMAR