Kontakt Motor Forum Fredrikstad

Vi er her for å hjelpe deg!

Kontakt oss Timebooking på verksted Åpningstider Våre ansatte Adresse og kart

Du skal kjøpe den bilen som passer best, da blir både du og jeg fornøyd.

Ole-Martin

Jeg hjelper deg med å finne rett bil, ny eller brukt

Gunnar

Vi er spesialister på våre merker, og er oppdatert på hvilke servicebehov din bil har

Geir

Kontakt oss

Tlf: 69 36 40 90


Se over markerte felter i skjema for manglende eller ugyldig data

Vi kontakter deg så raskt som mulig etter vi har mottatt henvendelsen.

Vet du hva du vil prøvekjøre?

Når passer det best?

F.eks. torsdag kl. 14.

Din kontaktinformasjon

Se over markerte felter i skjema for manglende eller ugyldig data

Vi kontakter deg så raskt som mulig etter vi har mottatt henvendelsen for å avtale nøyaktig tidspunkt.

Se over markerte felter i skjema for manglende eller ugyldig data

Vi kontakter deg så raskt som mulig etter vi har mottatt henvendelsen for å avtale nøyaktig tidspunkt.

Se over markerte felter i skjema for manglende eller ugyldig data
Se over markerte felter i skjema for manglende eller ugyldig data

Åpningstider

Nyhet! Bestill verkstedtime på nett for Mitsubishi eller Renault.

Våre ansatte

Bilde av Tommy Høili

Tommy Høili

Salgssjef Opel

+47 69364090 Tommy.Hoili@motorforum.no
Bilde av Camilla Bakken

Camilla Bakken

Kunderådgiver

+47 47640010 Camilla.Bakken@motorforum.no
Bilde av Amanda Hauge

Amanda Hauge

Kunderådgiver

+47 69364090 Amanda.Hauge@motorforum.no
Bilde av Øystein Hansen

Øystein Hansen

Biloppretter

+47 69364090 Oystein.Hansen@motorforum.no
Bilde av Håkon Haraldsen

Håkon Haraldsen

Mekaniker

Hakon.Haraldsen@motorforum.no
Bilde av Shengist Kustani

Shengist Kustani

Ettermarkedsleder

+47 69364090 Shengist.Kustani@motorforum.no
Bilde av Robin Hammer

Robin Hammer

Mekaniker

Robin.Hammer@motorforum.no
Bilde av Bernt Fagerås

Bernt Fagerås

Biloppretter

+47 94029721 Bernt.Fageras@motorforum.no
Bilde av Kai Pettersen

Kai Pettersen

Reklamasjonsansvarlig

+47 94029723 Kai.Pettersen@motorforum.no

Adresse og kart

Motor Forum Fredrikstad
Stabburveien 5, 1617 FREDRIKSTAD