Kontakt Motor Forum Eidsvoll

Vi er her for å hjelpe deg!

Kontakt oss Timebooking på verksted Åpningstider Våre ansatte Adresse og kart

Velkommen til oss

Gjengen på Motor Forum Eidsvoll

Jeg følger fabrikkens spesifikasjoner og anbefalinger

Jonas

Jeg finner den rette servicen til din bil

Kathrine

Hos meg finner du din nye bil

Mariel

Gutta på verkstedet

Hos oss kan du være sikker på at bilen din er i gode hender

Kontakt oss

Tlf: 63 92 29 00


Se over markerte felter i skjema for manglende eller ugyldig data

Vi kontakter deg så raskt som mulig etter vi har mottatt henvendelsen.

Vet du hva du vil prøvekjøre?

Når passer det best?

F.eks. torsdag kl. 14.

Din kontaktinformasjon

Se over markerte felter i skjema for manglende eller ugyldig data

Vi kontakter deg så raskt som mulig etter vi har mottatt henvendelsen for å avtale nøyaktig tidspunkt.

Se over markerte felter i skjema for manglende eller ugyldig data

Vi kontakter deg så raskt som mulig etter vi har mottatt henvendelsen for å avtale nøyaktig tidspunkt.

Se over markerte felter i skjema for manglende eller ugyldig data
Se over markerte felter i skjema for manglende eller ugyldig data

Åpningstider

Nyhet! Bestill verkstedtime på nett for Mitsubishi eller Renault.

Våre ansatte

Bilde av Kathrine Kronkvist

Kathrine Kronkvist

Kunderådgiver

+47 90010457 Kathrine.Kronkvist@motorforum.no
Bilde av Hugo Rørvik

Hugo Rørvik

Delelagersjef

+47 63922900 Hugo.Rorvik@motorforum.no
Bilde av Alexander Forsland Vinge

Alexander Forsland Vinge

Mekaniker

Alexander.Vinge@motorforum.no
Bilde av Kim Erik Andresen

Kim Erik Andresen

Klargjører

+47 45433927 Kim.Erik.Andresen@motorforum.no
Bilde av Steffen Alm Jansen

Steffen Alm Jansen

Verkstedleder

+47 93060996 Steffen.Alm.Jansen@motorforum.no
Bilde av Erland Myren

Erland Myren

Teknisk leder

+47 63922900 Erland.Myren@motorforum.no

Adresse og kart

Motor Forum Eidsvoll
Vognvegen 14, 2072 DAL