Bilde 1/22
Denne råpopulære Kia EV6 - Exclusive kan bli din for kun kr 2.566 kr/mnd med 30% egenkapital. Løpetid 10 år.
Bilde 2/22
Denne råpopulære Kia EV6 - Exclusive kan bli din for kun kr 2.566 kr/mnd med 30% egenkapital. Løpetid 10 år.
Vil du ned i innskudd? Den kan også finansieres for 3.084 kr/mnd med 15% i egenkapital. Løpetid 10 år.
Bilde 3/22
Vil du ned i innskudd? Den kan også finansieres for 3.084 kr/mnd med 15% i egenkapital. Løpetid 10 år.
Ønsker du å starte uten innskudd? Da får du ny bil for 3.601 kr/mnd med 0,- i egenkapital. Løpetid 10 år.
Bilde 4/22
Ønsker du å starte uten innskudd? Da får du ny bil for 3.601 kr/mnd med 0,- i egenkapital. Løpetid 10 år.
Bilde 5/22
Bilde 6/22
Bilde 7/22
Bilde 8/22
Bilde 9/22
Bilde 10/22
Bilde 11/22
Bilde 12/22
Bilde 13/22
Bilde 14/22
Bilde 15/22
Bilde 16/22
Bilde 17/22
Bilde 18/22
Bilde 19/22
Bilde 20/22
Bilde 21/22
Bilde 22/22

Kia EV6

Exclusive | 528 km WLTP | Rattvarme | Meridian lyd ++

284 900 kr 2022 118 000 km

Eller ring oss på 66 92 67 00


Beskrivelse

Denne Kia EV6 - Exclusive har bakhjulstrekk, 228 hk og en oppgitt rekkevidde på opptil 528 km etter WLTP, noe som gjør den til en glimrende bil både i hverdagen og på langtur. Samtidig er Kia EV6 en bil som virkelig har tatt Norge med storm, det er faktisk over 7000 av dem på norske veier!

Med 800-volts teknologi kan batteriet hurtiglades fra 10 til 80 prosent på rundt 18 minutter under optimale forhold. Exclusive-utgaven byr i tillegg på høy komfort og mye utstyr, mens det flate gulvet og den lange akselavstanden gir svært god plass til både fører og passasjerer.

 
Vi har nylakkert panseret på denne bilen da det var en del steinsprut.

 
Kia har nybilgaranti på 7 år eller 150.000 km fra førstegangsregistrering, avhengig av hva som kommer først.

 
Høydepunkter om bilen:

 
Her får du en moderne og svært komfortabel elbil med lang rekkevidde, lynrask lading og god plass. Kort fortalt: En komplett langturspartner som også er lettkjørt og praktisk i hverdagen.

Ta kontakt med oss for mer informasjon eller for å avtale visning og prøvekjøring.

 
Denne bilen kan sammenlignes med Hyundai Ioniq 5, Tesla Model Y, Ford Mustang Mach-E, Skoda Enyaq, Volkswagen ID.4, Polestar 2, Nissan Ariya og BMW i4.

______________________________________

 
Innbytte

Vi tar gjerne din eksisterende bil i innbytte – enten som direkte kjøp eller som mellomlegg på din nye bil, og gir deg en rettferdig og konkurransedyktig pris.

 
Velkommen til en hyggelig handel!

Ta kontakt med en av våre selgere for en hyggelig prat, eller spørsmål om bilen:

Nikolai Tverborgvik                 459 75 797

Santander Utvidet Garanti – ekstra trygghet for bilholdet
Med Santander Utvidet Garanti får du ekstra sikkerhet utover nybilgarantien. Garantien består av to deler:

Kosmetisk garanti gjelder frem til nybilgarantien utløper og dekker mindre, plutselige kosmetiske skader som små bulker og riper – slik at bilen holder seg pen og verdien ivaretas.

Når nybilgarantien er utløpt, overtar Utvidet bilgaranti, som dekker sentrale mekaniske og elektriske komponenter. Fast månedspris, ingen bindingstid og gyldig i hele Europa. Forutsetter finansiering via Santander.

Finansiering - Santander

Vi tilbyr skreddersydde finansieringsløsninger som passer din økonomi – fra 0 kr i kontantinnskudd og opptil 10 års nedbetalingstid.

Vi guider deg gjennom hele søknadsprosessen på en enkel og rask måte. Ved å velge finansiering gjennom vår partner får du svært konkurransedyktige betingelser, og vi kan ordne billånet samme dag.

Forsikring

Motorforum kan tilby meget gode priser og vilkår gjennom våre partnere Gjensidige, Enter, IF og Tryg.

Hjemmelader - ferdig montert:

Vi tilbyr DEFA hjemmeladere og har to varianter. DEFA Power, med appstyring og mulighet for inntil 22kw, DEFA Solid, en enklere variant med inntil 4,6kw ladehastighet.

Solid: 12.490,-

Power: 17.490,-

Inkludert i standard installasjon:

Levering / Henting

Vi ligger sentralt til på E6, like ved Quality Hotel Olavsgaard og Olavsgaard bussterminal.

Når du kjøper bil av oss henter vi deg enkelt på Gardermoen eller ved Flytoget.

Vi tilbyr også gunstig frakt og levering over hele Norge – etter avtale.

Registrering
Som Autoreg-forhandler sertifisert av Statens Vegvesen leverer vi ferdig registrert bil på dagen.

Garanti

Kjøper oppfordres til å sette seg inn i gjeldende garantivilkår på den aktuelle bil.

Viktig informasjon:
Telenor og Telia har besluttet å stenge 2G-nettet i løpet av 2025.
Dette kan påvirke enkelte tjenester som for eksempel nød anrop (SOS og eCall), infotainment system, app-styring og andre tilkoblede funksjoner.
Merk at dette utelukkende gjelder kjøretøy med 2G-modem installert.

App-abonnement og oppdatering av programvare kan være nødvendig på dagens biler. Om nødvendig er dette noe man som eier av bilen må påberegne å bekoste selv.

Motor Forum AS Lillestrøm er din forhandler av Changan, Hongqi, Mitsubishi, Renault, Voyah og Dongfeng. Vi tilbyr verkstedstjenester, delesalg, skadereprasjoner, dekkhotell og leiebil, samt salg av nye og brukte biler. Velkommen!

Åpningstider - Salgsavdeling

Mandag – Fredag                        09.00 – 17.00

Lørdag                                           �� 10.00 – 14. 00              

* Vi tar forbehold om trykkfeil i annonse og utstyrsliste. Er det spesielt utstyr som er veldig viktig oppfordrer vi til å dobbeltsjekke at det faktisk er på bilen. Km-stand kan ved enkle tilfeller avvike fra det som er oppgitt i annonse.

Spesifikasjoner

Omregistreringsavgift
4 532 kr
Pris eks omreg
280 368 kr
1. gang registrert
17.02.2022
Fargebeskrivelse
Rød
Hjuldrift
Bakhjulsdrift
Effekt
228 HK
Vekt
1910 kg
Antall seter
5
Karosseri
SUV/Offroad
Reg.nr
JV34675

Utstyr