SE ALL4 | ACC | Navi | Ryggekamera
Eller ring oss på 62 59 89 50
Ute etter noe helt eget? MINI Countryman en stilig grønnfarge har nylig kommet inn her hos Motor Forum Hamar!
Med denne ladbare hybriden har du det beste fra begge verdener, elbil-kjøring på småturer i hverdager og fosilmotor til de lengere turene. Firehjulstrekken sørger for at du kommer deg frem dit du måtte ønske, og med et høyt utstyrsnivå har du en sikker og komfortabel kjøretur i vente.
MINI er kjent for sitt karakteristiske uttrykk og en kjøreglede du ikke finner i andre biler.
Bilen er utstyrt med blant annet:
Adaptive Cruisekontroll
Apple Carplay / Android Auto
Keyless start / Keyless entry
Ryggekamera og parkeringssensorer
Navigasjon
DAB+
Bilen leveres med:
Sommerdekk på felg
Vinterdekk på felg
Ladekabel
2 stk nøkler
Gi oss gjerne beskjed i forkant hvis du ønsker å se bilen så vi kan ha den lett tilgjengelig når du kommer!
For ytterligere informasjon, kontakt oss gjerne direkte både dag og kveld:
Lisa Bakkejord tlf mob. 45 83 63 35
Silje Bekkelund Jensen. 41 51 83 69
Lars A Haagenrud tlf mob. 90 88 74 50
Motor Forum Hamar er autorisert Mitsubishi, Changan, Renault, Dacia og Hongqi forhandler.
Vi tar gjerne din bil i innbytte. Det er flere fordeler med å levere bilen i innbytte mot å selge selv: Du får raskt oppgjør, du har ikke reklamasjonsansvar, vi håndterer omregistrering og avregistrering. Har du restlån på bilen er vi behjelpelige med det praktiske rundt innløsning av restlånet.
Vi er merkeautorisert verksted og delelager.
Brukt biler som selges fra oss er verksted kontrollert og leveres med garanti.
Ønsker du finansiering eller bilforsikring?
Du kan velge å finansiere hele kjøpesummen eller deler av denne. Vi tilbyr lån fra 0 kr i egenkapital og inntil 10 års nedbetaling. Vi ordner alt det praktiske for deg.
Alle biler må ha forsikring og vi er behjelpelig med å ordne dette for deg.
Transport i hele Norge kan ordnes til en gunstig pris.
Vi kan også være behjelpelige med formidling av frakt til andre deler av landet som: Asker, Bergen, Drammen, Eidsvol, Elverum, Fredrikstad, Hamar, Jessheim, Larvik, Lillestrøm, Notodden, Oslo, Sandnes, Ålesund, Skøyen, Kristiansand, Mandal, Stavanger, Voss, Ålesund, Molde, Sogndal, Kristiansund, Trondheim, Mo i Rana ,Mosjøen, Bodø, Harstad, Finnsnes, Tromsø, Alta osv
Visste du at vi har levert biler til Agder, Møre og Romsdal, Nordland, Oslo, Rogaland, Troms og Finnmark, Trøndelag, Vestfold og Telemark, Vestlandet og Viken.
Hengerfeste, skiboks eller takstativ?
Hvis du trenger ekstrautstyr, kan vi ordne dette til en konkurransedyktig pris. Da mottar du bilen ferdig montert med det utstyret du ønsker deg.
Annonsen kan være mangelfull, for komplett utstyrsliste ta kontakt med forhandler.
Velkommen til en trygg og hyggelig handel her hos Motor Forum Hamar.
Vi holder til sentralt i Hamar, Vangsvegen 91, 2317 Hamar, vis a vis nye CC Hamar.
Viktig informasjon
Telenor og Telia har besluttet å stenge 2G-nettet i løpet av 2025. Dette kan påvirke enkelte tjenester som for eksempel nød anrop (SOS og eCall), infotainment system, app-styring og andre tilkoblede funksjoner. Merk at dette utelukkende gjelder kjøretøy med 2G-modem installert.
Annonsen kan være mangelfull. Lovpålagte opplysninger iht til opplysningsplikt kan man få direkte fra selger.