2,0dCi 150 L1H1 Base Line H1L1, 0,- Innskudd, V-hjul
Eller ring oss på 69 01 37 90
Leasingforslag:
Leasing 5 år/100.000 km - pr. mnd kr. 5.762,- eks mva
Forskuddsleie/innbytte kr 0,-
Etableringsgebyr kr 5.613,- tilkommer.
______________________________________________________
Leasingforslag:
Leasing 5 år/50.000 km - pr. mnd kr. 5.285,- eks mva
Forskuddsleie/innbytte kr 0,-
Etableringsgebyr kr 5.613,- tilkommer.
______________________________________________________
Vi tilpasser din leasing etter ditt behov.
Nye Trafic kombinerer komfort og praktiske løsninger. Interiøret er smart designet med en luke under passasjersetet, hvilket gjør det mulig å transportere last med en lengde opp til 3,75 meter med versjon L1H1
og 4,15 meter med versjon L2H1. Den rektangulære formen optimaliserer lastevolumet og tilbyr fra 5,2m3 i H1L1 versjonen og opptil 6m3 i L2H1 versjonen. Foran finner du oppbevaringsplass for inntil 88 liter og all komfort du trenger for å kunne jobbe når og hvor du vil.
Sett deg bak rattet i Trafic og gled deg over den allsidige arbeidsflaten: Du feller bare ned midtseteteryggen, og kupeen forvandles til et mobilt kontor.
Av utstyr på Trafic, Base Line kan vi blant annet nevne:
- Tilhengerfeste
- Lasteluke i skillevegg m/vindu
- Parkeringssensorer bak
- Halvkledning vegger og tregulv i varerom
- Skyvedør V.side m/fast vindu
- Skyvedør H.side m/fast vindu
For å få et riktig inntrykk av bilen anbefaler vi en prøvetur. Ta gjerne kontakt på forhånd for å avtale prøvekjøring.
Hele salgsprosessen kan gjøres digitalt hos oss. Trygt og enkelt for deg som kunde.
Sender du oss en henvendelse via Finn.no/e-post, så hender det at vår tilbakemelding ikke når frem. Legg derfor med ditt telefonnummer, så når vi deg om mail skulle svikte.
Ta gjerne kontakt på forhånd med en selger;
- Gunilla Wodell Tlf. 474 77 237 Epost: gw@motorforum.no
- Julyana Chen Tlf: 412 82 893 Epost: jc@motorforum.no
FINANSIERING
I samarbeid med Nordea Finans og DNB, kan vi skreddersy en finansieringsløsning som passer akkurat deg. Fra kr. 0,- kontant og opptil 10 års nedbetaling. Vi kan hjelpe deg gjennom hele søkeprosessen på en enkel måte. Ved å velge finansiering via våre samarbeidspartnere kan vi tilby veldig gode betingelser, og kan ordne billån på dagen.
FORSIKRING
Motorforum kan tilby meget gode priser og vilkår hos Gjensidige med tilpasset forsikring til Mitsubishi, Renault og Dacia m.m. Motor og girkasseforsikring, utvidet leiebildekning, ruteskift uten egenandel, totalskadedekning, eierskifteforsikring m.m.
INNBYTTE
Vi tar gjerne din bil i innbytte, og du får et overslag på pris og mellomlegg.
Motor Forum AS Jessheim er din Mitsubishi, Renault ,Dacia forhandler, samt Hongqi og Xpeng agent på Romerike. Vi har et komplett og oppgradert bilanlegg sentralt plassert i regionen. Vi har mekanisk verksted, med delesalg og ettermarkedstjenester.
Når du kjøper bil av oss og kommer langveis fra, så kan vi hente deg på Gardermoen flyplass eller Jessheim stasjon.
Vi tar forbehold om feil- /skrivefeil i alle annonser. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger kan fåes direkte fra oss selgere.
Våre åpningstider:
Man-Ons, Fre: 08:00-17:00
Tors: 08:00-19:00
Lør: 10:00-14:00
Utenfor åpningstider etter avtale!