PHEV Instyle+ H.feste, skillegitter, Adaptive CC,
Eller ring oss på 69 01 37 90
Langtur uten å tenke på lading
Kjør på ren elektrisitet i hverdagen og dra på langtur uten å tenke på lading.
Hverdagskjøring for småpenger
Utgiftene til drivstoff kan bli kraftig redusert når du kjører på ren elektrisitet i hverdagen. Har du lademuligheter hjemme og på jobb kan du bruke bilen omtrent som en elbil i hverdagen.
Velprøvd hybridsystem
Den avanserte drivlinjen, velkjent fra Outlander PHEV, har elmotorer på både for- og bakaksel, og en kraftig og drivstoffeffektiv bensinmotor. Motorene jobber sammen for å optimalisere bilens ytelse. Banebrytende teknologier gjør Eclipse Cross responsiv og stillegående. Skiftet mellom ren elbilkjøring og bensinmotor skjer sømløst slik at du ikke trenger å tenke på hvor mye batteri som gjenstår.
Eclipse Cross PHEV er utstyrt med blant annet S-AWC 4WD, 8'' Smartphone Link Display Audio (SDA), fjernlysassistent (AHB), batterivarmesystem, frontkollisjonsvarsel med bremseassistanse (FCM) og kjørefeltvarsler (LDW).
Siste service service tatt 13.06.2022
- S-AWC 4WD
- Head-up display (HUD)
- Adaptive Cruise Control (ACC)
- Elektrisk styrt panorama soltak
- Parkeringssensor foran og bak
- 360 graders ryggekamera inkl. fugleperspektiv
- Setevarmer i fram- og bakseter
- Varme i ratt
- Oppvarmet frontrute (Kun denne versonen har det!)
- To-sones automatisk klimaanlegg
- Skinnseter, elektrisk regulering for fører og passasjer
- 8'' Smartphone Link Display Audio (SDA) med DAB+, USB x2 og MW/FM radio
- TomTom navigasjon
- Fjernlysassistent (AHB)
- Batterivarmesystem
- Skiltgjenkjenning
- Filskiftevarsler
- Blindsonevarsler
- Apple CarPlay
- Prevarmersystem programerbart fra skjerm og APP
-Sommer/vinterhjul
-Hengerfeste
-osv
Ta gjerne kontakt på forhånd for å avtale prøvekjøring.
- Julyana Chen Tlf: 41 28 28 93 Email : jc@motorforum.no
- Gunilla Wodell Tlf. 474 77 237 Epost: gw@motorforum.no
GARANTI
Fabrikkgaranti til 02.06.2026 / 100 000 km.
INNBYTTE
Ønsker du innbyttetilbud så er vi behjelpelig med det, vi ønsker da følgende info om din bil;
- Registreringsnummer
- Bilens km-stand
- Utstyrsvariant, relevant ekstrautstyr, servicehistorikk, skader eller liknende.
- Send gjerne noen bilder hvis det er mulig ut- / innvendig
LEVERING
Transport i hele Norge kan ordnes til en gunstig pris.
Vi kan også være behjelpelige med formidling av frakt til andre deler av landet som: Asker, Bergen, Drammen, Eidsvol, Elverum, Fredrikstad, Hamar, Larvik, Lillestrøm, Notodden, Oslo, Sandnes, Ålesund, Skøyen, Kristiansand, Mandal, Stavanger, Voss, Ålesund, Molde, Sogndal, Kristiansund, Trondheim, Mo i Rana ,Mosjøen, Bodø, Harstad, Finnsnes, Tromsø, Alta osv
FINANSIERING
I samarbeid med Nordea, Dnb, Santander vil vi kunne skreddersy en finansieringsløsning som passer akkurat deg. Fra kr. 0,- kontant og opptil 10 års nedbetaling.
FORSIKRING
Motor Forum kan tilby meget gode priser og vilkår hos, Gjensiduge, If, Enter (Tryg).
Motor Forum AS Jessheim er din Mitsubishi, Renault , Dacia forhandler og Hongqi agent på Romerike. Vi er et komplett og oppgradert bilanlegg sentralt plassert i regionen. Vi har mekanisk verksted, med delesalg og ettermarkedstjenester.
Når du kjøper bil av oss og kommer langveis fra, og om du lander på OSL, så kan vi hente deg på Gardermoen flyplass eller Jessheim stasjon.
Ta gjerne kontakt med oss for mer informasjon - en hyggelig bilprat , og et godt tilbud!
Vi tar forbehold om feil- /skrivefeil i alle annonser. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger kan fåes direkte fra oss selgere.
Våre åpningstider:
Man-Ons, Fre: 08:00-17:00
Tors: 08:00-19:00
Lør: 10:00-14:00