dCi 95 Advance Open Sesame Hengerfeste
Eller ring oss på 62 59 89 50
Renault Kangoo med Open Sesame løsning gir den videste sideåpningen noen varebil kan gi.
Sidedør er hele 1,45 meter bred !
Lastelengde inntil hele 3,05 meter og det på en bil som er 4,48 meter lang.
Passe stor til å kunne komme frem til alle plasser.
Hengerfeste er montert og med hengervekt på 1500 kg !
Dette er super praktisk for enten håndverker, eller varetransport. Gir mange muligheter.
Ny bilen med ny komfort og kangoo ble nå utkåret til VAN OF THE YEAR . Takket være kombinasjon av løsninger, komfort og total kost for bruker.
Renault Kangoo leveres med ny bilgaranti i 5 år og inntil 200 000 km kjørelengde.
Dette er en forutsigbar biløkonomi.
Denne bilen har også følgende.
Parkerings-sensorer foran og bak.
Ekstra stor skjerm til ryggekamera.
Trådløs lading av smart telefon.
Open Sesami løsning.
2 seter varebil. ( 3 seter kan man få på Kangoo, men ikke med Open Sesame.
Hvem er vi?
Motor Forum Hamar er en del av Motor Gruppen Detalj AS.
Vi selger Mitsubishi, Renault, Dacia og Hongqi hos oss i Hamar.
Stig Jansen tilf mob. 41 72 43 12
Lars A Haagenrud tlf mob. 90 88 74 50
Motor Forum Hamar er autorisert Mitsubishi, Renault, Dacia og Hongqi forhandler.
Har du en bil du ønsker vi skal ta i innbytte?
Vi tar gjerne din bil i innbytte. Det er flere fordeler med å levere bilen i innbytte mot å selge selv: Du får raskt oppgjør, du har ikke reklamasjonsansvar, vi håndterer omregistrering og avregistrering. Har du restlån på bilen er vi behjelpelige med det praktiske rundt innløsning av restlånet.
Vi er merkeautorisert verksted og delelager.
Brukt biler som selges fra oss er verksted kontrollert og leveres med garanti.
Vi tar gjerne din bil i innbytte. Det er flere fordeler med å levere bilen i innbytte mot å selge selv: Du får raskt oppgjør, du har ikke reklamasjonsansvar, vi håndterer omregistrering og avregistrering. Har du restlån på bilen er vi behjelpelige med det praktiske rundt innløsning av restlånet.
Vi er merkeautorisert verksted og delelager.
Brukt biler som selges fra oss er verksted kontrollert og leveres med garanti.
Ønsker du finansiering eller bilforsikring?
Du kan velge å finansiere hele kjøpesummen eller deler av denne. Vi tilbyr lån fra 0 kr i egenkapital og inntil 10 års nedbetaling. Vi ordner alt det praktiske for deg.
Alle biler må ha forsikring og vi er behjelpelig med å ordne dette for deg.
Transport i hele Norge kan ordnes til en gunstig pris.
Vi kan også være behjelpelige med formidling av frakt til andre deler av landet som: Asker, Bergen, Drammen, Eidsvol, Elverum, Fredrikstad, Hamar, Jessheim, Larvik, Lillestrøm, Notodden, Oslo, Sandnes, Ålesund, Skøyen, Kristiansand, Mandal, Stavanger, Voss, Ålesund, Molde, Sogndal, Kristiansund, Trondheim, Mo i Rana ,Mosjøen, Bodø, Harstad, Finnsnes, Tromsø, Alta osv
Hengerfeste, skiboks eller takstativ
Hvis du trenger ekstrautstyr, kan vi ordne dette til en konkurransedyktig pris. Da mottar du bilen ferdig montert med det utstyret du ønsker deg.
Annonsen kan være mangelfull, for komplett utstyrsliste ta kontakt med forhandler.
Velkommen til en trygg og hyggelig handel her hos Motor Forum Hamar.
Vi holder til sentralt i Hamar, Vangsvegen 91 2317 Hamar, vis a vis nye CC Hamar.
Annonsen kan være mangelfull. Lovpålagte opplysninger iht til opplysningsplikt kan man få direkte fra selger.