TCe 90 Intens NAVI,DAB+,Ryggekamera,+++
Eller ring oss på 66 92 67 00
Renault Captur TCe 90 Intens bensin , manuell gir
Lettkjørt og fin bil med høy bakkeklaring for god fremkommelighet og komfort. Tøff look i helsvart karrosseri. Innvendig overraskende stor plass i komfortable seter. Baksetene kan lengdeforskyves slik at du utvider det fra før store bagasjerommet ved behov. Driftssikker og drivstoffgjerrig bil med masse flott utstyr. Navi, ryggekamera, cruisecontrol, automatisk klimaanlegg og mye mye mer. Må ses og prøves!
SERVICEHISTORIKK:
Bilen er fulgt opp all service hos merkeforhandler
GARANTI
Resterende av Nybilgaranti 5år/ km 100 000 fra førsre reg.dato
EU-GODKJENT/PKK
Neste frist 31.10.2023
For å oppleve bilen anbefaler vi en prøvetur. Ta kontakt med en av våre selgere for avtale.
Ozan Qassab Tlf. 99887798 - ozan.qassab@motorforum.no
Espen Lysø Tlf. 90561096 - espen.lyso@motorforum.no
Pål Bredo Ruud Tlf.48899838 - pal.bredo.ruud@motorforum.no
Renault Captur er en lettkjørt og praktisk bil hvor man sitter litt høyere og har en mer fleksibel hverdag inne i bilen Kombinert med manuellgir og en kvikk og gjerrig bensinmotor på 90 hk.
- Alle våre biler kan leveres med DAB
Cruisekontroll - trykk på knappen, og bilen holder selv den farten du ønsker. Denne funksjonen er meget behagelig å bruke ved langkjøring, samt at den er drivstoffbesparende.
Ekstra mørke vinduer fra B-stolpe og bakover - dette gir bilen et eksklusivt preg. I tillegg begrenses innsynet til kupéen, samt at den innvendige temperaturen reduseres på varme og solrike dager.
Handsfree med bluetooth - her kobler du opp din mobiltelefon til bilens “blåtannsystem”. Via bilens stereoanlegg snakker du i telefonen- helt lovlig. Du har også tilgang til telefonens adressebok, inngående, utgående og tapte samtaler via radioenhetens display.
Navigasjon - på multifunksjonsskjermen får du via piler og stemmeveiledende informasjon om kjørerute til ønsket destinasjon.
Keyless/ nøkkelløs lås/start - her trenger du ikke bruke bilens nøkkel. Denne kan du oppbevare i lomme/veske eller lignende. Bilen oppfatter selv når nøklene er i nærheten, og du kan låse opp og igjen døren via en knapp på dørhåndtaket. Inne i bilen er det en egen knapp for start og stopp av motoren.
Streaming/ overføring av musikk - her kan du overføre musikk trådløst fra din mobiltelefon til bilens lydanlegg. Har du en ipod eller en annen type MP3- spiller, kan du spille av denne via tilkobling til USB-inngang i bilen.
FINANSIERING
I samarbeid med Nordea, vi kunne skreddersy en finansieringsløsning som passer akkurat deg. Fra kr. 0,- kontant og opptil 10 års nedbetaling.
INNBYTTE
Om du ønsker at vi skal ta din bil i innbytte så gir vi gjerne et anslag på pris/mellomlegg. Vi tar også innbytte i dyrere biler.
FORSIKRING
Motorforum kan tilby meget gode priser og vilkår hos Gjensidige, Enter og IF. Motor og girkasseforsikring, utvidet leiebildekning, ruteskift uten egenandel, toltalskadedekning m.m.
Motor Forum AS Lillestrøm er din Mitsubishi, Renault og Dacia forhandler på Romerike. Vi er et komplett bilanlegg som har mekanisk verksted, samt et topp moderne skade/lakk verksted.
Vi er lokalisert ved E6 rett ved Olavsgård hotell, her er det også gode bussmuligheter.
Når du kjøper bil av oss henter vi deg enkelt på Gardermoen eller ved Flytoget.
Vi kan hjelpe deg gjennom hele søkeprosessen på en enkel måte. Ved å velge finansiering via våre samarbeidspartnere kan vi tilby veldig gode betingelser, og kan ordne billån på dagen.
Motor Forum Lillestrøm tar forbehold om feil- /skrivefeil i alle sine annonser. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger kan fåes direkte fra selgere.
Ta gjerne kontakt med oss for mer informasjon, en hyggelig bil prat og et godt tilbud!
Våre Åpningstider:
Man-Fre: 08:00-17:00
Tors: 08:00-19:00
Lør: 10:00-14:00